Par mums        e - veikals        Pakalpojumi         Serviss          Arhitektiem          Drošība         Jaunumi           Kontakti LV  RU

Arhitekti

Arhitekts

SIA ANKO sniedz konsultācijas arhitektiem.

Diemžēl, ikdienā mēs ļoti bieži saskaramies ar situāciju, kad mūsu uzņēmuma palīdzību meklē pēc tam, kad kaut kas jau ir noticis - nekvalitatīvās durvis un lētās, nedrošās slēdzenes ir uzlauztas un mājas vai firmas īpašums jau ir cietis no ļaundaru rokas. Bet pareizāk taču būtu jau iepriekš novērst šīs iespējamās problēmas. Tieši tāpēc mēs aicinām uz sadarbību arhitektus, lai palīdzētu izvēlēties optimālākos drošības risinājumus jau ēku izstrādes stadijā. Kad satiekamies ar arhitektu un apskatām rasējumus, uzmanīgi izvērtējam, kā optimāli izveidot labākos celtnes komplektēšanas risinājumus - ja, piemēram, ēkai ir rezerves izeja, tad durvīm un slēdzenēm tur ir jābūt ugunsdrošām (tām ir jāspēj 60 minūtes izturēt atklāto uguni) un aprīkotām ar pretuzlaušanas aprīkojumu, savukārt, vannas istabas vai veļas mazgātavas durvīm un slēdzenēm vajadzētu būt mitrumizturīgām. Izstrādājot durvju un slēdzeņu specifikācijas, darām to atbilstoši ugunsdrošības prasībām, tāpēc arī celtniekiem pēc tam ir vieglāk iegūt atzinumu no ugunsdzēsējiem par ēkas atbilstību visiem noteikumiem. Tas nozīmē, ka tādā veidā varam arī būtiski atvieglot gan arhitektu, gan būvnieku darbu, jo esam atslēgu meistari un varam pastāstīt, kas ir atslēga un kā tā var jums kalpot, aizsargājot cilvēkus un viņu īpašumu.

Atgādinām - ja būvniecības objekts tiek aprīkots ar kvalitatīvām un drošām slēdzenēm (piemēram, ar ASSA slēdzenēm), tā tirgus cena pieaug par vidēji 3 - 8 %.

Vairumtirzniecība un projekti

  • Klientu menedžeris: Henrijs Drejmanis
  • Mobilais talr. : +371 29 38 58 38

 

© SIA SOLO-F, LV40003161239, Jur.adr.: Čaka ielā 105-1A, Rīga, LV-1011, tālr.: 67278359, office@sledzenes.lv