Par mums       e - veikals      Pakalpojumi         Serviss          Arhitektiem          Drošība         Jaunumi           Kontakti LV  RU

Diemžēl, privātpersonas un uzņēmumi ļoti maz zina par t.s. MASTER KEY SYSTEM jeb "saimnieka atslēgu" sistēmu. Droši vien šāds skaidrojums jums liksies pietiekami sarežģīts: "MASTER KEY sistēma ir daudzpakāpju sistēma ar galvenajām atslēgām, kas ir apvienotas zem vienas kopējas atslēgas, kura atver visas sistēmatslēgas" .
Bet iedomājieties to šādi: "Jūs esat saimnieks savā mājā, kurā dzīvo jūsu ģimene- sieva, bērni, sievasmāte . Māja ir aprīkota ar kvalitatīvām atslēgām - Master key sistēmu, bet katram no ģimenes ir tikai viena (!!!) atslēga. Jūs ar savu atslēgu kā mājas saimnieks varat atslēgt visas durvis. Bērni, atnākot no skolas, katrs ar savu atslēgu varēs atslēgt ārdurvis un katrs savu istabu, (bet ne māsas vai brāļa istabas durvis!) Sieva ar savu atslēgu atslēgs visas durvis, bet netiks ne jūsu seifā ne darba galda atvilktnēs. Savukārt, sievasmātei tiks "uzticēta" iespēja atslēgt tikai ķēķi un pieliekamo :).
Tāda arī ir šīs MASTER KEY SYSTEM būtība- atbrīvot jūs no smagajiem atslēgu saišķiem un vienlaicīgi nodrošināt jūsu mājoklī vai darba vietā 100% drošības kontroli, lai attiecīgajās telpās var iekļūt tikai tie cilvēki, kam tur ir jāiekļūst.

Vienkāši - TOTĀLA KONTROLE UN DROŠĪBA

Vairumtirzniecība un projekti

  • Klientu menedžeris: Henrijs Drejmanis
  • Mobilais talr. : +371 29 38 58 38
  • e-pasts: brivibas@sledzenes.lv

 

MASTER KEY SYSTEM

KEY

 
 
 
 
 
© SIA ANKO, Brīvības ielā 136, Rīga, LV 1012, tālr.: 67373739, info@anko.lv, www.anko.lv